Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Калініна, Самойлюкевич) 1 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Сьогодні ти відправляєшся до берегів надзвичайної Країни англійської мови. Можеш не сумніватися, що ця подорож буде захоплюючою й пізнавальною. Тобі стануть відомі звичаї та традиції жителів

Книга Англійська мова авторів Калініної та Самойлюкевича призначена для учнів 1 класу, які тільки починають вивчати англійську мову. Книга містить 10 уроків, кожен з яких присвячений певній темі, такі як Моя родина, Мої друзі, Тварини та інші. Кожен урок складається з різних розділів, які допомагають учням засвоїти нові слова та фрази.

У книзі є багато ілюстрацій, які допомагають учням зрозуміти значення нових слів. Крім того, книга містить вправи, які допомагають учням закріпити знання, отримані на уроці.

Книга Англійська мова є чудовим посібником для початківців, які тільки починають вивчати англійську мову. Вона допоможе учням засвоїти нові слова та фрази, а також навчитися правильно вимовляти англійські слова. Книга є легкою та зрозумілою для учнів 1 класу, тому вона стане незамінним помічником для вчителів та батьків, які бажають допомогти своїм дітям вивчати англійську мову.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *