Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Калініна, Самойлюкевич) 8 клас 2008

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник з англійської мови для 8 класу, автори: Калініна, Самойлюкевич. Підручник виданий в 2008 році

Книга Англійська мова авторів Калініної та Самойлюкевича призначена для учнів 8 класу, які вивчають англійську мову. Книга містить в собі велику кількість матеріалу, який допоможе учням покращити свої знання англійської мови.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. У першому розділі учні зможуть ознайомитися з алфавітом та правилами вимови. Далі йдуть розділи про числівники, займенники, дієслова та інші частини мови. Кожен розділ містить в собі теоретичний матеріал та вправи для закріплення знань.

Окремою частиною книги є розділ про граматику, де учні зможуть ознайомитися з основними правилами граматики англійської мови. Також у книзі є розділ про лексику, де учні зможуть поповнити свій словниковий запас.

Книга містить велику кількість ілюстрацій та прикладів, що допоможуть учням краще зрозуміти матеріал. Крім того, у книзі є додаткові завдання та тести, які допоможуть учням перевірити свої знання та підготуватися до контрольних робіт.

Загалом, книга Англійська мова є важливим джерелом знань для учнів 8 класу, які вивчають англійську мову. Вона допоможе учням покращити свої знання та навички в англійській мові та підготуватися до контрольних робіт та іспитів.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *