Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Калініна, Самойлюкевич) 4 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Онлайн підручник з англійської мови за новою програмою для 4-го класу, автори: Лариса Калініна та Інна Самойлюкевич, видано у 2015 році

Книга Англійська мова авторів Калініної та Самойлюкевича призначена для учнів 4 класу, які вивчають англійську мову. Книга містить в собі велику кількість цікавих та корисних матеріалів, які допоможуть учням засвоїти англійську мову.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. У першому розділі учні ознайомляться з алфавітом та звуками англійської мови. У наступних розділах діти вивчатимуть граматику, лексику та фразеологію англійської мови.

Книга містить багато вправ та завдань, які допоможуть учням закріпити отримані знання. Крім того, у книзі є тексти для читання, які допоможуть учням розвивати навички читання та розуміння тексту.

Окремою частиною книги є розділ, присвячений культурі та традиціям англомовних країн. Учні дізнаються про свята, звичаї та традиції Великої Британії, США та Канади.

Книга Англійська мова є чудовим доповненням до підручника з англійської мови та допоможе учням засвоїти англійську мову з більшою легкістю та задоволенням.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *