Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Карп’юк, Когут) 4 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Англійська мова: підручник для 4 класу (поглиблене вивчення)

Книга Англійська мова авторів Карп’юк та Когут призначена для учнів 4 класу, які вивчають англійську мову. Книга складається з 10 розділів, кожен з яких містить відповідну тему, наприклад, Моя родина, Їжа, Транспорт та інші.

Кожен розділ починається з короткого вступу, де автори пояснюють, що саме буде вивчатися в даному розділі. Далі йде низка вправ, які допоможуть учням закріпити отримані знання. Вправи різноманітні – від заповнення пропусків до складання розповідей.

Окремо слід відзначити наявність аудіо-матеріалів, які допоможуть учням покращити своє вимовляння та розуміння англійської мови на слух. Крім того, книга містить словник, де зібрані всі нові слова, які вивчаються в кожному розділі.

Книга Англійська мова авторів Карп’юк та Когут є чудовим доповненням до шкільної програми з англійської мови. Вона допоможе учням закріпити отримані знання та покращити свої навички вивчення іноземної мови. Книга легко читається та містить багато цікавих завдань, які зроблять процес вивчення англійської мови цікавим та захоплюючим.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *