Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Калініна) 9 клас 2017

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Онлайн підручник за новою програмою для 9 класів, автори: Лариса Калініна та Інна Самойлюкеивч. Книжка видана у 2017 році. Поглиблене вивчення.

Книга Англійська мова автора Калініної призначена для учнів 9 класу, які вивчають англійську мову. Книга містить в собі велику кількість матеріалу, який допоможе учням покращити свої знання англійської мови.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. Перший розділ містить основні правила граматики, які необхідні для правильного використання англійської мови. Далі йдуть розділи, присвячені лексиці, фразеології, вимові та іншим аспектам мови.

Кожен розділ містить в собі вправи, які допоможуть учням закріпити свої знання та вміння. Крім того, книга містить тексти для читання, які допоможуть учням покращити своє читання та розуміння тексту.

Книга Англійська мова автора Калініної є дуже корисною для учнів, які вивчають англійську мову. Вона допоможе учням покращити свої знання та вміння, а також підготуватися до іспитів та заліків. Книга є легкою для читання та зрозуміла для учнів, що робить її ідеальним джерелом для вивчення англійської мови.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *