Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Бондар, Пахомова) 9 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Онлайн підручник з англійської мови для 9 класів, автори: Тамара Бондар і Тетяна Пахомова. Нова програма, 2017 рік.

Книга Англійська мова авторів Бондар та Пахомова призначена для учнів 9 класу, які вивчають англійську мову. Книга містить в собі велику кількість матеріалу, який допоможе учням покращити свої знання та навички англійської мови.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. У першому розділі учні ознайомляться з основними правилами граматики англійської мови, а також з основними частинами мови. У наступних розділах учні вивчатимуть теми, такі як: розмовна англійська, лексика, часи, пряма та непряма мова, а також багато іншого.

Книга містить велику кількість вправ та завдань, які допоможуть учням закріпити свої знання та навички. Крім того, книга містить також тестові завдання, які допоможуть учням підготуватися до контрольних робіт та іспитів.

Книга Англійська мова авторів Бондар та Пахомова є важливим джерелом знань для учнів 9 класу, які вивчають англійську мову. Вона допоможе учням покращити свої знання та навички, а також підготуватися до контрольних робіт та іспитів.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *