Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Алла Несвіт) 8 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник для 8-х класів з англійської мови, автор Алла Несвіт. Книга 2021 і 2016 року. Нова програма.

Книга Англійська мова автора Алли Несвіт призначена для учнів 8 класу та містить в собі все необхідне для вивчення англійської мови на середньому рівні. Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі, такі як Моя родина, Шкільне життя, Подорожі та інші.

Кожен розділ містить в собі вправи на граматику, лексику та аудіювання, що допомагає учням розвивати всі аспекти мовлення. Крім того, книга містить інтерактивні вправи, які дозволяють учням взаємодіяти з текстом та вчителем, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

Книга також містить додаткові матеріали, такі як словники, граматичні таблиці та інші корисні ресурси, які допомагають учням розширювати свій словниковий запас та покращувати свої навички вивчення англійської мови.

Загальний обсяг книги становить 200 сторінок, що робить її достатньою для повного охоплення всіх тем, необхідних для вивчення англійської мови на середньому рівні. Книга Англійська мова автора Алли Несвіт є незамінним джерелом знань для учнів 8 класу та допомагає їм покращувати свої навички вивчення англійської мови.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *