Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Карпюк) 10 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Шкільний підручник по новій програмі за 2018 рік з англійської мови для 10 класу, автор Карпюк Оксана. Перегляд на коп’ютері і телефоні.

Книга Англійська мова автора Карпюка призначена для учнів 10 класу та містить в собі весь необхідний матеріал для вивчення англійської мови на середньому рівні. Книга складається з 12 розділів, кожен з яких присвячений певній темі, такі як Моя родина, Мій день, Подорожі, Харчування та інші.

Кожен розділ містить в собі вправи на читання, письмо, граматику та лексику, що дозволяє учням розвивати всі аспекти мовлення. Крім того, книга містить додаткові матеріали, такі як словники, таблиці неправильних дієслів та інші корисні ресурси.

Особливою перевагою книги є те, що вона містить багато ілюстрацій та прикладів, що допомагають учням краще зрозуміти матеріал та запам’ятати нові слова та вирази. Крім того, книга містить велику кількість вправ, що дозволяє учням практикувати свої знання та навички.

Узагалі, книга Англійська мова автора Карпюка є чудовим джерелом знань для учнів 10 класу, які бажають покращити свої знання англійської мови та підготуватися до ЗНО з цього предмету.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *