Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Биркун, Колтко, Богдан) 7 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Наша англійська: підручник для 7 класу (6-й рік навчання)

Книга Англійська мова авторів Биркун, Колтко та Богдан призначена для учнів 7 класу, які вивчають англійську мову. Книга містить в собі багато корисної інформації, яка допоможе учням покращити свої знання англійської мови.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. У першому розділі учні зможуть ознайомитися з алфавітом та вивчити правила вимови. Далі в книзі розглядаються теми, такі як числівники, займенники, дієслова, прикметники та інші.

Кожен розділ містить в собі вправи, які допоможуть учням закріпити отримані знання. Крім того, книга містить інтерактивні завдання, які дозволяють учням використовувати свої знання в реальних ситуаціях.

Книга Англійська мова авторів Биркун, Колтко та Богдан є чудовим доповненням до підручника з англійської мови для учнів 7 класу. Вона допоможе учням покращити свої знання мови та підготуватися до занять та іспитів. Книга містить багато цікавої та корисної інформації, яка зробить процес вивчення англійської мови більш захоплюючим та ефективним.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *